Conducere

Conducere

Sandu Cezar Aanegroae
Funcția – Director Executiv
Telefon: 0233/214501 – int.101, fax: 0233/212184
Program audiențe: Lunea – între orele 12.00-13.00 (pe bază de programare telefonică: 0233/214501, int.101 sau înscriere la Secretariatul instituției) – activitate suspendată pe perioada stării de alertă
E-mail: cezar.aanegroae@cnpp.ro

Dumitru Vlad Careja

Funcția – Director Ex. Adjunct – Direcţia Economică, Evidență Contribuabili
Telefon: 0233/214501 – int.101, fax: 0233/212184
Program audiențe: Miercuri – între orele 12.00-13.00 (pe bază de programare telefonică: 0233/214501, int.130 sau înscriere la ghiseul nr.6) – activitate suspendată pe perioada stării de alertă
E-mail: vlad.careja@cnpp.ro

Nicoleta Porubin
Funcția – Director Ex. Adjunct – Direcţia Stabiliri şi Plăţi Prestaţii
Telefon: 0233/214501 – int.101, fax: 0233/212184
Program audiențe: Marțea și Joia – între orele 12.00-13.00 (pe bază de programare telefonică: 0233/214501, int.130 sau înscriere la ghiseul nr.6) – activitate suspendată pe perioada stării de alertă
E-mail: nicoleta.porubin@cnpp.ro

Dorina Luca
Funcția – Șef Serviciu Financiar Contabilitate,
Telefon: 0233/214501 – int.114, fax: 0233/212184
E-mail: dorina.luca@cnpp.ro

Elena Delia Călugăru
Funcția – Șef Birou Evidență Contribuabili,
Telefon: 0233/214501 – int.113 sau direct – 0233/215074, fax: 0233/212184
E-mail: elena.calugaru@cnpp.ro

Edward Cristian Olteanu
Funcția – Șef Serviciu Stabiliri Prestații,
Telefon: 0233/214501 – int.214 sau direct – 0233/211294, fax: 0233/212184
E-mail: cristian.olteanu@cnpp.ro

Elena Iliescu
Funcția – Șef Serviciu Plăți Prestații,
Telefon: 0233/214501 – int.127 sau direct – 0233/210341, fax: 0233/212184
E-mail: elena.iliescu@cnpp.ro

Oana Fodor
Funcția – Șef Birou Comunicare, Relații Publice și Informatică
Telefon: 0233/214501 – int.230 sau direct – 0233/211522, fax: 0233/212184
E-mail:comunicare.neamt@cnpp.ro