Conducere

Conducere

Sandu Cezar Aanegroae
Funcția – Director Executiv
Telefon: 0233/214501 – int.101, fax: 0233/212184
Program audiențe: Lunea – între orele 12.00-13.00 (pe bază de programare telefonică: 0233/2014501 int.101 sau înscriere la Secretariatul instituției)
E-mail: cezar.aanegroae@cnpp.ro

Ioan Sandu
Funcția – Director Ex. Adjunct, Direcţia Economică, Evidenţă Contribuabili
Telefon: 0233/214501 – int.101, fax: 0233/212184
Program audiențe: Miercurea – între orele 12.00-13.00
E-mail: ioan.sandu@cnpp.ro

Nicoleta Porubin
Funcția – Director Ex. Adjunct, Direcţia Stabiliri şi Plăţi Prestaţii
Telefon: 0233/214501 – int.101, fax: 0233/212184
Program audiențe: Marțea și Joia – între orele 12.00-13.00 (pe bază de programare telefonică: 0233/2014501 int.130 sau înscriere la ghiseul nr.6)
E-mail: nicoleta.porubin@cnpp.ro

Dorina Luca
Funcția – Șef Serviciu Financiar Contabilitate,
Telefon: 0233/214501 – int.101, fax: 0233 214501
E-mail: dorina.luca@cnpp.ro

Călugăru Elena Delia
Funcția – Șef Birou Evidență Contribuabili,
Telefon: 0233/214501 – int.101 sau 0233/215074, fax: 0233 214501
E-mail: elena.calugaru@cnpp.ro

Olteanu Edward Cristian
Funcția – Coordonator Serviciu Stabiliri Prestații,
Telefon: 0233/214501 – int.101 sau 0233/211294, fax: 0233 214501
E-mail: cristian.olteanu@cnpp.ro

Elena Iliescu
Funcția – Șef Serviciu Plăți Prestații,
Telefon: 0233/214501 – int.101 sau 0233/210341, fax: 0233 214501
E-mail: elena.iliescu@cnpp.ro

Fodor Oana
Funcția – Șef Birou Comunicare, Relații Publice și Informatică
Telefon: 0233/214501 – int.230 sau 0233/211522, fax: 0233 214501
E-mail:comunicare.neamt@cnpp.ro